До уваги громадських організацій та небайдужих громадян! Приєднуйтесь до проведення Тижня безпеки дорожнього руху в 2017 році!

У поточному році, в першому півріччі, з 8 по 14 травня заплановано проведення Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Захід має на меті об’єднати зусилля владних структур, громадських організацій та української спільноти загалом для створення безпечних та комфортних умов на дорогах нашої країни.

 

Минулого року в ДТП загинуло 3187 людей, більш ніж 32 тисячі отримали каліцтва та тілесні ушкодження. Через автоаварії наша країна несе невиправні людські втрати, саме тому, так важливо є нагадати кожному про необхідність дотримання дорожньої безпеки та вкотре попередити про наслідки ігнорування правил.

 

Наразі координатори заходу розробляють Національний план. Якщо вам небайдужа тематика безпеки дорожнього руху, ви можете приєднатися до проведення, запропонувавши цікавий та оригінальний на ваш погляд захід, що важливий для окремого населеного пункту, області або всієї України.

 

Для того, аби долучитися до соціальних ініціатив з даної тематики, необхідно пройти за посиланням http://umcbdr.com.ua/reyestraciya-uchasnikiv-na-tizhden-bezpeki-dorozhnogo-ruxu-rozpochalas/  та заповнити просту форму із зазначенням вашої пропозиції.

 

Приєднуйтесь! Безпека дорожнього руху – справа спільна.

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України